Servis Türkiye Teknik Servis İhtiyacınız olduğunda güvenilir bir teknik servis bulmak zor olabiliyor. Özellikle bilgisayarınız veya tablet, telefon gibi cihazlar hakkında teknik bilgiye çok hakim değilseniz işini profesyonellikten uzak yapan servisler başınızı oldukça ağrıtabilir. Servis Türkiye olarak teknik servisimizde tamir ettiğimiz ilk cihazdan günümüze gelene kadar edindiğimiz tecrübeyle beraber kendimizi hep daha ileriye taşımaya çalıştık.

Teknik servisimizde tüm laptop, all in one, pc, tablet, telefon markalarına özel hizmet sunmaktayız. Sorunlarınıza özel çözümler ve uygun fiyatlarımızla güzel bir servis deneyimi elde etmek için bize ulaşabilirsiniz. Tamir, bakım, onarım, yedek parça hizmetlerinde uzman personel ve donanımlı servis laboratuvarıyla kalıcı çözümler sunuyoruz.
Bakım:  Özel rutin bakım fiyatlarımızla sorunlarınızı erkenden fark edebilir ve müdahale edebilirsiniz. Rutin bakım yılda en az 1-2 defa yapılması gereken bir işlemdir. Bu durum bireysel kullanıcılar ve kurumsal kullanıcılar için önemlidir. Bu sayede kullandığınız cihazlar uzun ömürlü ve ilk günküne yakın bir performans seyreder.

Tamir-Onarım: Tüm ekran türlerine ve markalara özel edindiğimiz tecrübe karşılaştığınız bilgisayar arızalarına kalıcı çözümler üretmemizle doğru orantılıdır. Uzun yıllarda sektörün için olmamızın verdiği avantaj dinamik ve uzman ekip, donanımlı teknik servis laboratuvarıyla tüm tamir ve onarım ihtiyaçlarınızı karşılaşıyoruz.

Yedek Parça: Piyasada bulunan hemen hemen bütün yedek parçalara ulaşma yeteneğimiz teknik servisimizi bu anlamda daha da vazgeçilmez kılmaktadır. Uygun yedek parça fiyatları, ihtiyacınıza ve cihazınıza uygun parçaları yine Servis Türkiye bünyesinden ulaşabilirsiniz.