Laptop Kasa Değişimi yaptırmak istediğinizde kırılan parçanın tamir olma ihtimali yok ise modele uygun orijinal yedek parçası bulunup hasar gören kasa parçası değiştirilir.

laptop kasa değişimi

laptop kasa değişimi

Laptop Kasa Değişimi Nasıl Yapılır ?

Dizüstü bilgisayarların kasa tamiri elektronik parçalara zara gelmeyecek şekilde yapılması gerekmektedir.

Kırık kasa parçasının yerinden sökülerek onarılması, onarılması mümkün değil ise yedek parçası ile değiştirilmesi gerekir.

Dikkatli yapılması gereken bir işlemdir çünkü kasa parçalarının arka yüzeylerinde ince plastik tırnaklar bulunur, bunlardan birinin çatlaması yada kırılması sonucu kasanın o parçası yerine oturmayacak ve laptop kasasında oynama yapacaktır.

Kasa Tamiri Süresi Ne Kadardır?

Genelde 1-2 iş günü içerisinde cihaz sahibine dönüş sağlanır ve fiyat verilir, onay alınırsa işlemler başlatılır ancak yoğun dönemlerde bu süre bir kaç güne çıkabiliyor. İşlem süresi ortalama 2 iş günüdür ve ortalama 2 gün içerisinde cihazin işlemi bitmiş olur.

İstanbul içindeyseniz Teknik Servis Mecidiyeköy Merkezimize bizzat cihazlarınızı getirebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden bizlere arızalı cihazlarınızı gönderebilirsiniz.

Laptop Kasa Tamiri Fiyatı Nedir?

Net bir fiyat verilmesinin yanlış olacağını söyleyebiliriz, çünkü cihazınızın tam olarak hangi parçasının arızalı kırık olduğuna göre değişmektedir. Yapılacak işçilik için zaten cihazı teslim ettiğinizden 1-2 gün içerisinde fiyat bilgisi verilmek için dönüş sağlanacaktır.

Teknik Servis Turkiye olarak bilgisayarlarınız için teknik destek hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.