Bilgisayar Servisi İstanbul bulunan servis merkezimize şehir içi veya şehir dışından ulaşabilirsiniz. Bilgisayar arızası, laptop arızası, telefon ekranı değişimi, yazıcı, projeksiyon arızaları gibi ihtiyaçlarınızı tamir ettirmek veya uygun yedek parçalarla değişimleri için servisimizle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan bilgisayar servisimizde tamir, yedek parça, danışmanlık hizmeti verdiğimiz markalar hakkında bilgi almak için iletişim adreslerinden destek ekibimize ulaşarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Şişli Mecidiyeköy’de bulunan Trup AVM’nin yanında bulunan servis merkezimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Bilgisayar Servisi İstanbulBilgisayarlarınızda karşlaştığınız arızalardan olan anakart arızası, lcd veya led ekran arızaları, batarya veya adaptör arızaları, işlemci arızaları, klavye su dökülmesi, menteşe kırılması, ekran kırılması gibi arızalarla karşılaştıysanız uzman teknik ekibimizin bulunduğu profesyonel bilgisayar servisimize gelerek yaşadığınız bilgisayar arızalarını çözebilirsiniz.

Yedek parça servisimizden yararlanmak için servis merkezimize gelebilir veya teknik destek ekibimize ulaşın. Uygun fiyatlı yedek parçalar ve her cihaza her modele uygun parçalara aracılığımızla ulaşabilirsiniz. Yedek parçaların garanti kapsamları için lütfen destek ekibimizden bilgi alın.